Z kraju 18 lipca 2020

Polska Liga Siatkówki pozyskała nowego partnera

Polonus, Narodowy przewoźnik autokarowy został partnerem Polskiej Ligi Siatkówki oraz Oficjalnym Przewoźnikiem Autokarowym PLS. W ramach wieloletniej współpracy obie spółki zaplanowały szereg działań promocyjnych skierowanych do kibiców siatkówki.

Współpraca pomiędzy spółkami będzie długofalowa i ma odbywać się na kilku płaszczyznach. Zakłada kilkuletnią kooperację i cykl wspólnych działań, mających na celu propagowanie polskiej siatkówki oraz angażowanie kibiców do wspólnych aktywności.

Bardzo się cieszę, że podpisaliśmy umowę z firmą Polonus i bardzo dziękuję panu prezesowi za to, że zechciał dołączyć do naszej siatkarskiej rodziny – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Dzięki nawiązaniu współpracy będzie szansa realizacji kilku bardzo ciekawych inicjatyw, o których wkrótce będziemy informować naszych kibiców – dodaje.

Polonus pozostaje wierny siatkówce, rozwijamy się i dzięki współpracy z Polską Ligą Siatkówki wjeżdżamy na jeszcze wyższy poziom. Będąc liderem branży transportowej, a zarazem oficjalnym przewoźnikiem PLS wspieramy największe i najważniejsze wydarzenia sportowe w całej Polsce – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Źródło: plusliga.pl