Z kraju 20 czerwca 2020

Stal Rzeszów z nowym sponsorem

Występująca w 2. lidze piłkarskiej Stal Rzeszów pozyskała nowego sponsora. Została nim firma DK Partner.

Przedsiębiorstwo zajmuje się leasingiem pracowniczym oraz outsourcingiem procesów produkcyjnych i logistycznych.

– Z przyjemnością witamy DK Partner w rodzinie Stali Rzeszów, jako nowego sponsora. Jak widać, nasza kultura organizacyjna i działanie, które uosabia pasję naszych fanów i ich lojalność wobec klubu są pozytywnie odbierane również w świecie biznesu, dlatego Stal cieszy się sporym zainteresowaniem także w kręgu tak poważnych firm jak DK Partner, co nas bardzo cieszy. Wierzymy, że kolejne partnerstwo zawiązane w tych jakże trudnych i wymagających czasach, wzmocni obie strony i razem będziemy poszerzać bazę naszych odbiorców w całym kraju. DK Partner to ważny transfer do naszej biało-niebieskiej rodziny – przyznał Rafał Kalisz, prezes klubu.

Logo marki pojawi się na materiałach promocyjnych Stali Rzeszów, ściankach sponsorskich, stronie internetowej, telebimie, bandach reklamowych oraz na planszach sponsorskich wykorzystywanych np. przy realizacji filmów na portalu youtube.com.

Partnerstwo obejmuje również wspólne inicjatywy okołomeczowe, czy regionalne projekty w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej.