Z kraju 2 czerwca 2020

Stal Stalowa Wola ma nowego szefa

Od 1 lipca 2020 roku Stal Stalowa Wola PSA będzie miała nowego prezesa. Został nim, decyzją rady nadzorczej, Tomasz Solecki.

36-latek ukończył studia na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale Biologiczno-Rolniczym ze specjalizacją – Przetwórstwa Spożywczego uzyskując tytuł inżyniera. Dwa lata później uzyskał tytuł magistra kończąc studia na Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie (oddział w Przemyślu) ze specjalności – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

– Przede wszystkim najbliższy czas, poświęcę na poznanie wszystkich pracowników i ludzi związanych z klubem. Dla mnie jest to bardzo ważny aspekt, który da mi pierwszy obraz na temat klubu i jego funkcjonowania. Zawsze powtarzam, że klub, firma czy przedsiębiorstwo to ludzie. Ich wkład, praca, kompetencje i zaangażowanie są najważniejsze. Ja w pierwszym etapie chcę je poznać. Równolegle też skupię się na dokonaniu analiz umów, kontraktów, wyników finansowych i innych dokumentów klubowych. Aby rozpocząć celowaną i prawidłową działalność muszę bardzo dokładnie zapoznać się z obecną sytuacją w klubie – powiedział nowy prezes drugoligowca.

Solecki ostatnio pracował jako dyrektor handlowy Bauer Fitness, o czym informuje „Piłkarski Biznes” na swoim Facebooku. W przeszłości był zatrudniony m.in. przez Q-Bev oraz Boehringer Ingelheim.

fot. Stal Stalowa Wola