Z kraju 27 maja 2020

Polski tenis postawił na brokera ubezpieczeniowego

Polski Związek Tenisowy (PZT) nie próżnuje. Organizacja zarządzająca polskim tenisem pozyskała niego sponsora, którym będzie firma zajmująca się ubezpieczeniami.

Umowę zawarto z Supra Brokers. Na mocy kontraktu przedsiębiorstwo stała się obok partnera strategicznego, czyli Grupy Lotos, jednym z głównych mecenasów polskiego tenisa.

Firma będzie głównym sponsorem cyklu czterech turniejów w ramach Halowego Narodowego Pucharu Polski oraz meczów reprezentacji narodowych w rozgrywkach Fed Cup i o Puchar Davisa.

– Jesteśmy dumni z tego, że Supra Brokers SA dołącza do grona naszych partnerów. To ważny krok w rozwoju dla obu podmiotów. Dzięki ścisłej współpracy Polskiego Związku Tenisowego z Ministerstwem Sportu tenis pozostaje jednym z liderów procesu odmrażania sportu w Polsce. Przed nami ważny moment! Już 17 czerwca w Gdańsku rozpocznie się druga edycja LOTOS PZT Polish Tour. Cykl został objęty patronatem honorowym minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk. W odpowiedzi na obowiązujące przepisy, w cyklu będą rywalizować jedynie polscy tenisiści – powiedział prezes Polskiego Związku Tenisowego, Mirosław Skrzypczyński.

fot. PZT