Z kraju 21 lutego 2020

Polska lekkoatletka promuje Sante

Justyna Święty-Ersetic, gwiazda polskiej lekkoatletyki, związała się umową wizerunkową z producentem żywności Sante.

Na mocy kontraktu sportsmenka będzie promować cały asortyment przedsiębiorstwa. Ma też propagować właściwą dietę oraz zdrowy styl życia.

– Głęboko liczę na to, że promocja tego asortymentu stanie się także ważnym elementem poszerzania świadomości znaczenia zdrowej diety dla każdego z nas – nie tylko sportowców. To naprawdę ważne, by nieustannie rosła wiedza o tym, że produkty musimy wybierać świadomie, gdyż sposób odżywiania oddziałuje na całą jakość naszego życia – powiedziała Justyna Święty-Ersetic, która największe sukcesy odnosi w biegu na 400 metrów.

Działania będą prowadzone na kontach w mediach społecznościowych, ale planowana jest również kampania promocyjna z udziałem lekkoatletki.

– Ważną część naszego portfolio stanowią produkty, które wspomagają osoby uprawiające sport, dostarczając im dawki energii i potrzebnych substancji odżywczych. Współpraca z panią Justyną Święty-Ersetic idealnie wpisuje się w realizację misji naszej firmy. Cieszymy się, iż produkty Sante rekomendowane są przez osobę o tak dużej wiarygodności w dziedzinie sportu i zdrowego stylu życia – skomentowała umowę Mariola Małkowska, Senior Brand Manager w firmie Sante.