Gdański hokej nadal z Pomorską Grupą Informatyczną
Kolejna firma uznała, iż warto nadal wspierać LOTOS PKH Gdańsk występujący w Polskiej Hokej Lidze.
Tym razem mowa o Pomorskiej Grupie Informatycznej, która pozostanie partnerem biznesowym klubu. Będzie to drugi rok kooperacji.
– Bardzo cieszymy się, że w Klubie Biznesu jest z nami firma wdrażająca wysokiej klas rozwiązania ERP i dzieląca z nami wartości. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca dostarczy PGI nie tylko emocji sportowych, ale również nowe szanse biznesowe. Dziękujemy za zaufanie! – powiedział prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014, Bartosz Purzyński.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Adidas stawia na doświadczenia kibiców. Brand Center Masaryk otwarty w nowej odsłonie przed MŚ 2026
Adidas zakończył modernizację swojego prestiżowego sklepu Brand Center przy alei Masaryk w dzielnicy Polanco w Meksyku, dostosowując obiekt do rosnącego zainteresowania piłką nożną przed mistrzostwami świata FIFA 2026. Odnowiona przestrzeń ma być nie tylko miejscem sprzedaży produktów, ale również centrum doświadczeń dla kibiców i miłośników sportu.