Z kraju 7 sierpnia 2019

UKS SMS Łódź ze sponsorem tytularnym

Firma Transfer Multisort Elektronik została sponsorem tytularnym drużyny UKS SMS Łódź w Ekstralidze Kobiet.


Od sezonu 2019/20 drużyna grająca na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce występować będzie pod nazwą: TME GROT SMS Łódź.

Transfer Multisort Elektronik od niedawna jest też partnerem strategicznym mistrzyni świata w karate olimpijskim, Doroty Banaszczyk.

– Mimo, że jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, na każdym kroku staramy się podkreślać skąd jesteśmy i pokazywać, że TME również zaczynało w Łodzi. Lubimy wyzwania i zawsze dążymy do doskonałości. Tego też życzymy piłkarkom SMS w nadchodzącym sezonie Ekstraligi, podczas którego będziemy mieli przyjemność wspierać je jako sponsor tytularny. Angażując się w ten projekt zwyciężył patriotyzm lokalny i chęć wspólnego wygrywania. Łatwo nie będzie, ale marzy nam się medal mistrzostw Polski i awans zespołu do finału Pucharu Polski. Ostatnimi czasy finał odbywa się w Łodzi, więc nasze zawodniczki miałyby duże wsparcie – nie tylko nasze jako sponsora tytularnego, ale także wszystkich łodzian. #zTMEwEKSTRALIDZE! – mówi Andrzej Kuczyński, członek zarządu ds. operacyjnych TME.

– Niezmiernie miło witam TME wśród sponsorów drużyny. Każdy sezon w Ekstralidze to dla nas wyzwanie, ale będąc wspieranym przez taką firmę jak TME czujemy, że możemy wygrać z najsilniejszymi. Piłka nożna kobieca w Polsce z każdym rokiem jest coraz bardziej profesjonalna, a ostatnie Mistrzostwa Świata pokazały, jak duży potencjał sportowy i marketingowy tkwi w tej dyscyplinie sportu. Dziękuję firmie TME za wiarę w zawodniczki. Słowa uznania kieruję także do pozostałych firm, które są z nami od kilku sezonów – mówi Janusz Matusiak, prezes zarządu UKS SMS Łódź.