Z kraju 31 lipca 2019

Lewandowski startuje z nowym projektem

RL9 PRO to nowy produkt, który ma być własnym napojem Roberta Lewandowskiego, kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski.

Jak informuje „WirtualnaPolska”, ma to być początek budowy marki właśnie o nazwie RL9 Pro.

Napój pojawi się w sieci sklepów Żabka od 31 lipca. Powstał on we współpracy z OSHEE, które zajmuje się rozlewaniem oraz dystrybucją. Warto przy tym pamiętać, że Lewandowski ma ważny kontrakt reklamowy z OSHEE.

– Dużo ludzi mnie o nie pyta – w mediach społecznościowych, wywiadach, czy relacjach prywatnych. To dotyczy wszystkich warstw: jak trenuję, jak przygotowuję się do gry, jak wypoczywam, co daje mi siłę, sprawność, czy odporność. Pomysł na RL9 PRO wziął się właśnie stąd. Metody, produkty, dieta, wszystko, co sprawia, że czuję się silny i dobry w tym, co robię, moja wiedza i doświadczenia mogą być wykorzystane także przez innych. Pokazuję to, co mam rozpoznane i sprawdzone w działaniach – powiedział w rozmowie z Money.pl reprezentant Polski.

„Koncentracja. Natura. Siła. Energia. Aktywność. Wytrwałość. Wyobraźnia. Moc. Prawdziwą sztuką jest utrzymać się na szczycie” – takie hasło widnieje pod jednym z pierwszych postów na Facebooku powstającej marki RL9 Pro.