Z kraju 7 czerwca 2019

Trefl Gdańsk inauguruje sklep dedykowaną kolekcją

Kibice Trefla Gdańsk będą mogli jeszcze łatwiej nabyć klubowe gadżety, dzięki nowemu sklepowi internetowemu.


Data uruchomienia nowego sklepu nie jest przypadkowa – do odwiedzenia strony zachęca okolicznościowa kolekcja „Wiara w Winiara” – Michał Winiarski został bowiem ogłoszony jako pierwszy trener „gdańskich lwów” występujących w PlusLidze, a sezon 2019/2020 będzie jego debiutanckim w roli pierwszego szkoleniowca.

– Trzymam bardzo mocno kciuki za Michała, myślę, że podobnie jak całe siatkarskie środowisko i mamy przy tej okazji niespodziankę – klub przygotował specjalną kolekcję gadżetów „Wiara w Winiara”, którą podkreślamy ten nowy kontrakt trenerski i zarazem inaugurujemy działalność nowego sklepu internetowego dla kibiców. Trener ma moje pełne poparcie, zaufanie i wierzę, że nasza współpraca będzie długa i owocna – powiedział Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Za kreację i wykonanie nowej strony sklepu Trefla Gdańsk odpowiedzialna jest agencja interaktywna 314.pl, która już w sezonie 2017/18 została partnerem technologicznym Trefla Gdańsk. Logo 314.pl kibice mogą zaobserwować zarówno na strojach siatkarzy Trefla, jak i parkiecie ERGO ARENY oraz innych nośnikach reklamowych podczas meczów.