Z kraju 14 maja 2019

Piątek dołącza do Lewandowskiego

Medialna siła Krzysztofa Piątka, piłkarza reprezentacji Polski i AC Milanu, rośnie w dużym tempie. Nie dziwi zatem zainteresowanie firm współpracą z graczem.

Napastnik poinformował, że związał się z OSHEE, czyli czołową marką napojów funkcjonalnych w Polsce, która jest również obecna na 32 rynkach zagranicznych.

Współpracę Piątek oznajmił za pośrednictwem swoich kont na mediach społecznościowych. – Mimo sportowego sukcesu jaki doświadczam, pozostaję sobą. Facetem, który wie, że tylko ciężką pracą do czegoś dojdzie. Każdy kolejny trening i mecz, to elementy drogi aby stać się lepszym piłkarzem i człowiekiem. Piłka jest moją pasją, a największą radość dają mi strzelone bramki. Konsekwencja i determinacja, której nauczyłem się grając jeszcze w Polsce doprowadzi mnie do upragnionych celów w klubie oraz w reprezentacji – przyznał piłkarz.

– Od lat jestem pełny uznania dla marki OSHEE, za dynamiczny rozwój brandu oraz zwiększanie portfolio produktowego. Dodatkowo OSHEE edukuje, wspiera i motywuje ludzi do aktywnego stylu życia. Wszystkie te elementy sprawiły, że nasza współpraca przyszła naturalnie. Hasło OSHEE – LIVE, FIGHT, WIN od dziś definiuje kierunek naszej współpracy – zakończył.

Trzeba także dodać, że od początku 2018 roku ambasadorem OSHEE jest Robert Lewandowski, czyli inna gwiazda reprezentacji Polski.

Więcej szczegółów umowy z Piątkiem nie ujawniono, ale można spodziewać się m.in. dedykowanej linii napojów.