Wolska promuje Kenwooda
Katarzyna Wolska, trenerka personalna, będzie promować w Polsce producenta sprzętu AGD, markę Kenwood.
W ramach akcji #KenwoodChallenge będzie ambasadorką linii produktów healthy way of living (wyciskarki wolnoobrotowe, blendery do przygotowywania koktajli i smoothies oraz blendery sportowe Smoothie2Go).
Kampania będzie prowadzona poprzez stronę internetową oraz w mediach społecznościowych marki. Potrwa do 30 czerwca.
Warto dodać, że przez trzy tygodnie uczestnicy akcji będą otrzymywać poprzez komunikator Messenger filmy z treningami, a także porady i przepisy na zdrowe przekąski oraz koktajle.
Za działania odpowiada agencja Grandes Kochonos Digital.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Norwegia zatrzymała się dla mundialu. Mecz reprezentacji oglądało 97 proc. widzów przed telewizorami
Powrót Norwegii na piłkarskie mistrzostwa świata po 28 latach wywołał w kraju prawdziwe medialne poruszenie. Pierwszy mecz reprezentacji podczas mundialu zgromadził przed telewizorami aż 97 proc. osób oglądających w tym czasie telewizję, co oznacza niemal całkowitą dominację nad pozostałymi programami. Tak wysoki udział w rynku jest wydarzeniem bez precedensu nawet…