Z kraju 7 kwietnia 2017

Oshee tym razem z KSW

Polski producent napojów izotonicznych, marka Oshee, została oficjalnym partnerem organizacji KSW.


Jak poinformowali przedstawiciele firmy w mediach społecznościowych, kontrakt jest długoterminowy i potrwa do roku 2019.

W ramach współpracy z KSW została także stworzona specjalna linia napojów izotonicznych. Jak napisano na profilu marki Oshee w serwisie Facebook: „KSW, czyli Konfrontacja Sztuk Walki, wymaga od zawodników ogromnego wysiłku i skupienia, od treningów zaczynając na zdobywaniu zwycięstw kończąc. O tym wie każdy fan tego sportu, ale nie każdy jednak wie, że ten rodzaj wysiłku fizycznego różni się od innych dyscyplin sportowych takich jak bieganie czy jazda na rowerze. To właśnie dla miłośników sztuk walk przy współpracy z KSW stworzyliśmy profesjonalną serię napojów izotonicznych które nawadniają, uzupełniają utracone w trakcie walki minerały oraz witaminy, a co najważniejsze dodają energii!”

Przy okazji warto przypomnieć, że w marcu tego roku Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie tajskim i mistrzyni organizacji UFC w wadze słomkowej również rozpoczęła współpracę z marką Oshee. Czytaj więcej >>