Z kraju 7 lutego 2014

Nowy sklep Legii

Dwa razy więcej powierzchni, największa kolekcja butów firmy adidas w Polsce, najnowocześniejszy sprzęt sportowy i produkty związane z innymi sekcjami.

Tak będzie wyglądał nowy Sklep Kibica po generalnym remoncie – jego otwarcie 14 lutego!

W nowym Sklepie Kibica znajdzie się najszerszy wybór akcesoriów kibicowskich, a dotychczasowa oferta sprzętu piłkarskiego zostanie zdecydowanie powiększona. Sklep będzie podzielony na dwie strefy: Legia Lifestyle oraz adidas. W jednej z nich zostanie zainstalowany unikalny system – Virtual Footwear Wall. Jest to potężny, dotykowy ekran, o powierzchni kilku metrów kwadratowych, na którym można jednym dotknięciem sprawdzić całą dostępną ofertę butów piłkarskich adidas. – To wszystko sprawi, że Sklep Kibica będzie najnowocześniejszym sklepem piłkarskim w Polsce z najszerszą ofertą obuwia sportowego marki adidas – mówi Jakub Szumielewicz, Członek Zarządu i Dyrektor Wykonawczy Legii Warszawa.

Poszerzona zostanie również oferta produktów dedykowanych innym dyscyplinom sportu. W nowym Sklepie Kibica będzie można znaleźć buty i stroje do tenisa czy biegania. W ofercie znajdą się także produkty z linii adidas Originals. Do sprzedaży zostaną wprowadzone produkty koszykarskie, hokejowe i rugby, dedykowane innym sekcjom Legii Warszawa. – Dzięki temu każdy Kibic Legii znajdzie coś dla siebie, a sklep stanie się prawdziwym rajem dla Kibiców – dodał na koniec Jakub Szumielewicz.