Legia organizuje konkursy
Włodarze Legii Warszawa chcą zwiększyć spektrum swoich działań marketingowych. Dlatego też organizują między innymi konkurs na maskotkę.
Na jednym z portali internetowych odbywa się bardzo ciekawy konkurs. Na stronie internetowej można stworzyć projekt własnej maskotki Legii Warszawa. Pomysły można nadsyłać do końca 4 grudnia bieżącego roku.
Internauci wybiorą najlepszy z projektów, który potem zostanie wcielony w życie. Jego autor otrzyma nagrodę – 3,5 tysiąca złotych oraz propozycję płatnego stażu z możliwością stałego zatrudnienia.
Maskotka ma być wykorzystywana do komunikacji z najmłodszymi kibicami Legii Warszawa. Klub organizuje również konkurs na projekt kartki świątecznej. W tym przypadku termin upływa 28 listopada.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
NikeSKIMS i Lisa z BLACKPINK: moda, sport i popkultura łączą siły
NikeSKIMS Spring 2026 to jedna z najbardziej intrygujących odsłon współpracy między Nike a marką SKIMS, firmą współzałożoną przez Kim Kardashian, w której centralną rolę odgrywa Lisa z BLACKPINK jako twarz kampanii. Kolekcja, inspirowana baletem i zaprojektowana jako wszechstronny „system ubioru”, łączy estetykę sportową z modą lifestyle’ową.