Ponad milion widzów Adamka
Ponad milion kibiców obejrzało za pośrednictwem stacji RTL walkę Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko. Badanie przeprowadził TNS OBOP.
Średnia oglądalność pojedynku na antenie RTL wyniosła 1,150 miliona widzów. Co najmniej jedną minutę w trakcie całej walki obejrzało prawie półtora miliona abonentów.
Główną widownię programu stanowili mężczyźni. Niespełna połowa widowni pochodziła z miast o ludności większej niż 100. tysięcy mieszkańców.
W dniu gali RTL uzyskał największy w historii udział w polskim rynku telewizyjnym w czasach pomiaru telemetrycznego. Codzienny udział stacji waha się w granicach 0,05%.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
Nawet 500 mln dolarów za nowe miejsce w MLS? Właściciele analizują kolejną rundę ekspansji
Major League Soccer może w najbliższych latach ponownie rozszerzyć liczbę uczestników rozgrywek. Według informacji amerykańskich mediów właściciele klubów rozważają ustalenie opłaty na poziomie nawet 500 milionów dolarów dla nowych inwestorów zainteresowanych dołączeniem do ligi. Byłaby to najwyższa kwota w historii MLS i kolejny dowód na rosnącą wartość amerykańskich rozgrywek piłkarskich.