Zawodnicy PGE VIVE Kielce edukują
Trzech zawodników PGE VIVE Kielce wzięło udział w materiale edukacyjnym przygotowanym dla marki sklepów VIVE Profit.
Arciom Karalok, Uładzisłau Kulesz i Mateusz Kornecki przekonują, że VIVE Profit to „nie tylko bogate źródło oryginalnych ubrań i dodatków, ale także dawanie “drugiego życia” odzieży, przeciwstawianie się nadmiernemu konsumpcjonizmowi oraz podążanie za tak wartościowymi trendami jak zero waste oraz slow fashion.”
VIVE Profit to marka należąca VIVE Textile Recycling. Ta wchodzi w skład Grupy VIVE, czyli sponsora strategicznego i właściciela czołowego klubu PGNiG Superligi.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Adidas stawia na doświadczenia kibiców. Brand Center Masaryk otwarty w nowej odsłonie przed MŚ 2026
Adidas zakończył modernizację swojego prestiżowego sklepu Brand Center przy alei Masaryk w dzielnicy Polanco w Meksyku, dostosowując obiekt do rosnącego zainteresowania piłką nożną przed mistrzostwami świata FIFA 2026. Odnowiona przestrzeń ma być nie tylko miejscem sprzedaży produktów, ale również centrum doświadczeń dla kibiców i miłośników sportu.