Ferrero i PKOl
Polski Komitet Olimpijski zawarł nową umowę sponsorską. Kontrakt parafowano z Ferrero Polska Commercial.

PKOl jest piątym narodowym komitetem olimpijskim, po bośniacko-hercegowińskim, chorwackim, niemieckim i włoskim, który rozpoczął współpracę z firmą Ferrero w zakresie wspierania młodych sportowców oraz edukacji olimpijskiej.
Tym samym firma, która prowadzi program z zakresu CSR – Kinder Joy of Moving stała się partnerem polskiej młodzieżowej reprezentacji olimpijskiej na III Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie Lozanna 2020 oraz na Olimpijskie Festiwale Młodzieży Europy w latach 2020-2021.
W ramach współpracy z PKOl oraz programu Kinder Joy of Moving zostaną zrealizowane dodatkowe inicjatywy edukacyjne dla młodych adeptów radości z ruchu, którzy uczestniczą w zajęciach w Centrum Olimpijskim, a także dodatkowo zostaną rozpowszechnione materiały edukacyjne „Co lubię? Sport lubię!”, które zostały opracowane przez PKOl, a dedykowane są przede wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego oraz trenerom.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Mundial 2026 pełen naszywek. FIFA wprowadza system wyjątkowych patchy dla piłkarzy
Podczas mistrzostw świata 2026 kibice mogą zauważyć na koszulkach zawodników znacznie więcej naszywek niż podczas poprzednich turniejów. Nie są to jedynie elementy ozdobne – wiele z nich ma podkreślać indywidualne osiągnięcia piłkarzy lub etap rozgrywek, a część może stać się prawdziwymi kolekcjonerskimi rarytasami.