200 tysięcy dotacji z miasta
Okocimski KS Brzesko otrzymał od Rady Miasta w Brzesku 200 tysięcy złotych. Pieniądze mają pomóc w rozbudowie stadionu okocimskiego klubu.
Władze klubu przeznaczą 250 tysięcy złotych na założenie monitoringu na stadionie oraz 65 tysięcy złotych na projekt rozbudowy trybuny głównej. Miejska dotacja pokryje zdecydowaną większość tych kosztów.
Przypomnijmy, że KS Brzesko gra obecnie w drugiej lidze (grupa wschodnia). Zespół z Brzeska jest niepokonanym liderem w tabeli grupy wschodniej z wielkimi szansami na awans do 1 ligi.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Świat
Norwegowie przywieźli na mundial własne jedzenie. Imponująca logistyka reprezentacji
Reprezentacja Norwegii zwróciła uwagę nie tylko wynikami sportowymi, ale również nietypowym przygotowaniem do mistrzostw świata. Federacja zadbała o to, aby piłkarze podczas turnieju mieli dostęp do produktów, do których są przyzwyczajeni na co dzień, organizując transport ogromnych ilości żywności z kraju.