Aktualności 11 czerwca 2024

“Mistrzowski Paczkomat” InPost. Kolejne działanie RTM

W poniedziałek Natalia Kaczmarek pobiła wieloletni rekord Polski Ireny Szewińskiej w biegu na 400 metrów. Kilkanaście godzin później InPost nawiązał do tego wielkiego wydarzenia. Powstał specjalny paczkomat dedykowany naszej mistrzyni.

Natalia Kaczmarek w poniedziałek zachwyciła sportowy świat. Polska lekkoatletka została mistrzynią Europy w Rzymie. Sięgnęła po złoto w biegu na 400 metrów i przy okazji ustanowiła nowy rekord Polski. Pobiła dotychczasowy rezultat Ireny Szewińskiej.

Kilka dni temu Kaczmarek dołączyła do sportowej rodziny InPost. Polska firma jeszcze tego samego dnia pogratulowała swojej zawodniczce znakomitego rezultatu. Dzień później wykonała kolejny krok, aby upamiętnić spektakularny wyczyn lekkoatletki.

InPost w ramach strategii działań RTM przygotował na tę okazję specjalny Paczkomat, z dedykowaną okleiną nawiązującą do rekordu Polski Kaczmarek w kontekście szybkości dostarczania paczek przez InPost.

Paczkomat zlokalizowany w wyjątkowym miejscu dla sportowców w Warszawie – dowiedzieliśmy się, że znajduje się pod Centrum Olimpijskim.

To kolejne tego typu działanie real time marketing w wykonaniu InPost z wykorzystaniem brandingu maszyn paczkomat.  Poprzednio InPost postawił dedykowany Paczkomat dla Wojciecha Szczęsnego w trakcie ostatnich mistrzostw świata w Katarze po obronionych rzutach karnych w meczach z Argentyną i Arabią Saudyjską.