Aktualności 10 czerwca 2024

W Warszawie będzie strefa kibiców podczas EURO 2024

PGE Narodowy zachęca do kibicowania piłkarzom reprezentacji Polski w warszawskiej Strefie Kibica.  Na błoniach stadionu, w wyjątkowym otoczeniu domu biało-czerwonych, fani futbolu będą mogli obejrzeć transmisje grupowych meczów kadry podczas EURO 2024.

W strefie kibice będą mogli natknąć się na liczne atrakcje i punkty gastronomiczne. Pierwszy mecz już 16 czerwca! 

Wstęp do strefy będzie bezpłatny. Osoby, które zdecydują się obejrzeć pierwszy mecz reprezentacji Polski z Holandią (16.06) w finałach ME w Niemczech, będą mogły skorzystać z zewnętrznego parkingu na błoniach areny.

 • BILETY

Bilety można kupić na stronie: https://sklep.pgenarodowy.pl/

Być może bilety będą sprzedawane przy wjeździe na parking, jeśli będą dostępne, zostanie wprowadzona również taka opcja. Nie ma potrzeby drukowania biletów online, wystarczy pokazać je na ekranie telefonu.

 • CENNIK
 • Motocykl – 20 zł
  Samochód osobowy – 30 zł
  Bus – 60 zł
  Autokar – 110 zł
  • GODZINY FUNKCJONOWANIA

  Parking dostępny będzie od godziny 10:30 do 20:30.

  • JAK DOTRZEĆ?

  Na teren można wjechać ulicami Sokolą/Zamoyskiego.

  • KOMUNIKACJA

  Na PGE Narodowy można dotrzeć komunikacją miejską. W pobliżu obiektu znajduje się stacja metra linii M2, stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie www.wtp.waw.pl.. To link do strony poświęconej temu przedsięwzięciu: https://strefakibica.com/

  fot. strefakibica.com