Aktualności 10 czerwca 2024

Oficjalny magazyn reprezentacji Polski na EURO 2024

14 czerwca w Niemczech wystartują finały mistrzostw Europy z udziałem reprezentacji Polski. Ponieważ turniej będzie rozgrywany za naszą zachodnią granicą, można zakładać, że wzbudzi ogromne zainteresowanie. PZPN przygotował dla polskich kibiców unikatowe wydawnictwo (140 stron), które od 10 czerwca jest w sprzedaży (14,99 zł) w sieci sklepów Biedronka.

Pomysłodawcy zaznaczają, że mieli jeden cel – zajrzeć w głąb drużyny narodowej i maksymalnie przybliżyć kibicom życie kadry. Gdy magazyn był oddawany do druku, nie było jeszcze wiadomo, jaka będzie 26-osobowa kadra na EURO. Niemniej PZPN poprzez tę publikację zaprasza kibiców do szatni reprezentacji, by pokazać prawdziwe twarze jej liderów.

Wywiady i analizy

Co znajdziemy w magazynie? Wywiady z selekcjonerem Michałem Probierzem i kapitanem Robertem Lewandowskim, któremu złożono wizytę w Barcelonie. Jest też analiza gry Piotra Zielińskiego czy opis turniejowej metamorfozy Wojciecha Szczęsnego, który stał się dla kadry zawodnikiem nieocenionym. Kolejny punkt to wizyta w Tychach, gdzie swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał Jakub Kiwior. Można będzie też dobrze poznać drogę do reprezentacji Jakuba Piotrowskiego.

Podróż w czasie

Kibice mogą spodziewać się także podróży w czasie, podczas której wspólnie nadarzy się okazja, by powspominać poprzednie występy kadry w finałach mistrzostw Europy. Czym zajmuje się obecnie Roger Guerreiro, strzelec pierwszego polskiego gola na EURO? Aby się o tym przekonać, trzeba przeczytać wywiad z sympatycznym zawodnikiem, z którego twarzy nigdy nie schodzi uśmiech.

Magazynu można szukać w Biedronce

PZPN zaprasza od 10 czerwca do sieci sklepów Biedronka, życząc miłej lektury i jak najwięcej radości z występów reprezentacji Polski w finałach mistrzostw Europy!

fot. PZPN