Aktualności 29 maja 2024

Pierwsza gala FAME na PGE Narodowym

FAME rozwija się coraz bardziej. Fakt, że federacja pierwszy raz w historii freak fightów zorganizuje galę na PGE Narodowym, zasługuje na uwagę. Impreza odbędzie się już 31 sierpnia.

Fani freak fightów długo na to czekali

Gala FAME 22 na PGE Narodowym w Warszawie to duża atrakcja i zaskoczenie dla fanów tego typu rywalizacji. Wprawdzie od niemal czterech lat głośno było o możliwości zorganizowania gali FAME na największym stadionie w Polsce. Niemniej do konkretów udało się przejść właśnie teraz.

– Trudno słowami opisać naszą radość. Mniej więcej sześć lat temu odbyła się gala FAME 1 w Koszalinie. Gdyby w tamtym momencie ktoś mi powiedział, że w 2024 roku zorganizujemy galę na PGE Narodowym, nie uwierzyłbym. Teraz jesteśmy jednak już zupełnie inną marką. Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim współpracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie pozwala nam się tak rozwijać i realizować nie tylko cele biznesowe, ale również nasze wielkie marzenia – uważa współwłaściciel federacji FAME Krzysztof Rozpara.

Będzie sporo atrakcji. Informacja o biletach

Federacja ma przygotować liczne atrakcje dla kibiców, w najbliższym czasie będzie o nich informować. Organizatorzy są przekonani, że FAME będzie najgorętszym zakończeniem wakacji od wielu lat! Bilety będą dostępne od 10 czerwca 2024 r. na platformie famemma.tv.

fot. FAME MMA