Aktualności 24 maja 2024

Hydrex Diagnostics nawiązał współpracę z IRONMAN Poland

Firma Hydrex Diagnostics została partnerem triathlonistów startujących w zawodach serii IRONMAN Poland. Jej rolą będzie pomaganie zawodnikom w tym, by w prosty i skuteczny sposób można było zdiagnozować ich problemy zdrowotne.

Co oferuje Hydrex Diagnostics?

Hydrex Diagnostics zapewnia nowoczesny, precyzyjny i niezawodny sprzęt do domowej diagnostyki medycznej. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, firma przykłada dużą wagę do precyzji pomiaru i staranności wykonania, ale zwraca uwagę również na komfort użytkowania. Hydrex Diagnostics nie ogranicza się do testów diagnostycznych do domowego użytku. Ciśnieniomierze, nebulizatory i termometry gwarantują precyzję pomiaru, jednocześnie są przyjazne i łatwe w obsłudze.

Znaczenie szybkich testów diagnostycznych

Nawiązanie współpracy z Hydrex Diagnostics jest dla nas niezwykle ważne i przynosi obustronne korzyści. Szybkie testy diagnostyczne dostarczone przez Hydrex Diagnostics są kluczowe dla bezpieczeństwa i zdrowia zawodników. Pomagają w szybki sposób zdiagnozować problemy, które pojawiają się na drodze do postawionych sobie celów sportowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Hydrex Diagnostics dołączył do grona naszych partnerów, wspierając sportowców w osiąganiu ich najlepszych wyników – powiedział Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

Jak ważna jest profilaktyka zdrowia?

Jako firma szczycąca się dostarczaniem wiarygodnych rozwiązań diagnostycznych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla laboratoriów czy placówek medycznych wiemy, że profilaktyka zdrowia to podstawa codziennego, właściwego funkcjonowania całego organizmu. Partnerstwo z cyklem zawodów IRONMAN Poland jest kolejną cegiełką w naszej strategii budowania świadomości profilaktyki w Polsce – Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

W zawodach wystartuje wielokrotny mistrz świata

W tym roku sezon IRONMAN Poland wystartuje za dwa tygodnie. Na inaugurację odbędą się zawody IRONMAN 70.3 Warsaw (7-9 czerwca br.). Do Warszawy mają przybyć triathloniści z kilkudziesięciu krajów świata, a dużym wydarzeniem wartym odnotowania będzie z całą pewnością start wielokrotnego mistrza świata, Gustava Idena z Norwegii. Szczegóły dotyczące tej imprezy można znaleźć na stronie www.ironmanwarsaw.com.

fot. Hydrex Diagnostics