Aktualności 13 maja 2024

OSHEE prezentuje “TEAM O”. Kaczmarek, Swoboda, Kurek i inne gwiazdy

OSHEE zaprosiło do współpracy polskich mistrzów i wielokrotnych medalistów imprez sportowych. Pod hasłem TEAM O HYDRATED BY OSHEE kryje się dziewięciu sportowców będących ambasadorami marki, którzy dzięki talentowi, pasji i determinacji, sięgają po najwyższe laury.

Do pierwszej odsłony projektu TEAM O dołączyli: Natalia KaczmarekEwa Swoboda, Urszula Łoś, Bartosz Kurek, Kamil Semeniuk, Andrzej WronaMateusz Bieniek, Marcin Janusz i Jakub Kochanowski.

OSHEE od lat współpracuje z najlepszymi sportowcami, będąc symbolem zdrowego i aktywnego trybu życia. Przy okazji startu interdyscyplinarnego projektu TEAM O, marka wdraża nową platformę komunikacji: HYDRATE FOR GREAT. Jej celem jest podkreślenie wagi odpowiedniego nawodnienia, zarówno wśród profesjonalnych sportowców osiągających na co dzień mistrzowski poziom, ale również wśród osób, które realizują się w innych obszarach.

Do pierwszej odsłony projektu TEAM O dołączyli:

Natalia Kaczmarek – wicemistrzyni świata, mistrzyni i 2-krotna wicemistrzyni Europy, rekordzistka Polski w biegu na 400m,
Ewa Swoboda – halowa wicemistrzyni świata, halowa mistrzyni Europy w biegu na 60m,
Urszula Łoś – wielokrotna Medalistka Pucharu Świata, wicemistrzyni Europy i 15-krotna mistrzyni Polski w kolarstwie torowym,
Bartosz Kurek – mistrz Włoch, mistrz Japonii i mistrz Polski w piłce siatkowej,
Kamil Semeniuk – 2-krotny zwycięzca Ligi Mistrzów, 2-krotny zdobywca Klubowych Mistrzostw Świata, mistrz Włoch, 2-krotny zdobywca Superpucharu Włoch i zdobywca Pucharu Włoch w piłce siatkowej,
Andrzej Wrona – mistrz świata, Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w piłce siatkowej,
Mateusz Bieniek – zdobywca Klubowych Mistrzostw Świata, 2-krotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w piłce siatkowej,
Marcin Janusz – 2-krotny zwycięzca Ligi Mistrzów i 2-krotny Mistrz Polski w piłce siatkowej,
Jakub Kochanowski – zwycięzca Ligi Mistrzów, 2-krotny zdobywca Superpucharu Polski, zdobywca Pucharu Polski w piłce siatkowej.

Nawodnienie – klucz do sukcesów

Wielcy mistrzowie sportu wciąż mają swoje marzenia i chcą realizować kolejne cele. Aby to osiągać, muszą być najlepszą wersją siebie, zarówno podczas treningów jak i oficjalnych startów. W OSHEE chcemy dbać prawidłowe nawodnienie, które jest kluczowe zarówno w osiąganiu rzeczy wielkich, jak i na co dzień dla każdego z nas, pomagając w prowadzeniu aktywnego stylu życia, realizacji siebie i swoich pasji. Projekt TEAM O to dopiero początek naszych działań w ramach platformy komunikacji OSHEE – HYDRATE FOR GREAT. Ma ona wymiar globalny i dotyczy wszystkich obszarów działań marki – mówi Tadeusz Czarniecki, CMO OSHEE.

Na optymalną dyspozycje pracujemy zarówno na parkiecie jak i poza nim. Odpowiednie nawodnienie to obowiązek w profesjonalnym podejściu do siatkówki i do sportu generalnie. Dziś o sukcesie często decyduje jeden punkt, jedna akcja – trzeba więc zadbać o każdy element, który składa się na sportową formę. Cieszę się, że mogę wziąć udział w projekcie, w którym będziemy nawiązywać do istoty nawodnienia – dodaje siatkarz Kamil Semeniuk, nowy ambasador OSHEE.

Wtóruje mu Ula Łoś, polska kolarka torowa, wicemistrzyni Europy. – To nobilitacja i prestiż znaleźć się w gronie tak wybitnych sportowców, z którymi wspólnie tworzymy Team O. Mam nadzieję, że nasze zaangażowanie w komunikacje marki przyczyni się do zwiększenia świadomości w temacie potrzeby nawadniania wśród sportowców – bez względu na uprawianą dyscyplinę.

TEAM O – dedykowane produkty OSHEE

Już wkrótce na półki sklepowe trafi pięć dedykowanych napojów OSHEE z wizerunkami wszystkich sportowców TEAM O na etykietach. Produkty pojawią się w sprzedaży na przełomie maja i czerwca. Będą wśród nich zarówno napoje izotoniczne jak i Sports Drinki bez dodatku cukru. Każdy z nich będzie miał pojemność 750ml.