Aktualności 7 maja 2024

TCL oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski

TCL, wiodący producent elektroniki użytkowej i marka nr 1 na świecie produkująca telewizory 98-calowe, została oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski. Przed nami prawdziwe piłkarskie święto – mistrzostwa Europy. W turnieju finałowym wystąpi także reprezentacja Polski, która piąty raz z rzędu wywalczyła awans na wielki turniej międzynarodowy.

TCL i Reprezentacja Polski w jednej drużynie

Na mocy podpisanej umowy z PZPN, której przedmiotem jest sponsoring polskiej drużyny narodowej, TCL zyskał tytuł Partnera Reprezentacji Polski. Kontrakt będzie obowiązywać do 31 lipca 2026 roku, z możliwością przedłużenia.

– Skuteczne pozyskiwanie partnerów i sponsorów jest bardzo ważnym zadaniem dla każdej federacji piłkarskiej na świecie. Dzięki temu PZPN może zawsze zapewnić naszej reprezentacji najlepsze warunki do pracy. Cieszymy się, że tuż przed mistrzostwami Europy reprezentacja Polski dokonuje poważnego wzmocnienia. Do grona partnerów drużyny narodowej dołącza firma TCL, uznana marka w branży RTV i AGD. To dla nas spore wyróżnienie, że firma, która chce rozwijać swoją pozycję w Polsce, właśnie w nas widzi partnerów biznesowych z największym potencjałem marketingowym. Jesteśmy przekonani, że ta umowa zapewni same korzyści obu stronom. Witamy w piłkarskiej rodzinie! – powiedział Łukasz Wachowski, Sekretarz Generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentacja Polski po raz pierwszy w historii awansowała na piąty wielki turniej międzynarodowy z rzędu. Po zakwalifikowaniu się na mistrzostwa Europy 2016, mistrzostwa świata 2018, UEFA EURO 2020, a także mundial 2022 w Katarze, w czerwcu zagra w mistrzostwach Europy w Niemczech.

Sportowe emocje w rozmiarze XL

TCL, jako zespół zapalonych entuzjastów sportu, nawiązuje liczne partnerstwa w Europie i na świecie. Sport jednoczy ludzi i jest czymś więcej niż tylko grą, ponieważ za każdym wyzwaniem i zwycięstwem kryją się często wspaniałe historie inspirujące ludzi do wielkości. TCL wyznaje zasadę, że wyjątkowe wydarzenia powinny być dostępne dla każdego.

Najnowsza linia telewizorów QD-Mini LED w rozmiarze XL dostarczy fanom piłki nożnej jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń podczas oglądania emocjonujących rozgrywek piłkarskich również w domu na dużym ekranie. Ekrany TCL XL o przekątnej nawet 115 cali pozwolą cieszyć się wszystkimi wyjątkowymi chwilami, żaden szczegół nie pozostanie niezauważony.

– Decyzja o podpisaniu umowy partnerskiej stworzyła podwaliny pod ekscytującą i pełną sukcesów przyszłość dla obu stron. Dzięki wsparciu TCL oraz naszym innowacyjnym technologiom zastosowanym w wielkoformatowych telewizorach QD-Mini LED, zaawansowanych soundbarach, a także w przełomowych urządzeniach mobilnych, z radością będziemy wspierać polską drużynę narodową na drodze do sukcesu w każdym, wyjątkowym momencie – zapewnia Jayway Peng, Dyrektor Zarządzający w TCL Electronics Polska.