Aktualności 7 maja 2024

Wyjątkowi goście na meczu Interu Miami

Fani sportu w Miami mają wybór wielu drużyn, które występują na najwyższym poziomie w różnych dyscyplinach. Co ciekawe, również sami sportowcy w wolnych chwilach wspierają inne zespoły ze swojego miasta.

Inter Miami pokonał w ostatniej kolejce MLS zespół New York Red Bulls wynikiem 6:2. Bohaterem spotkania był niesamowity Leo Messi. Argentyńczyk miał swój udział przy każdym trafieniu gospodarzy. Strzelił gola i zaliczył aż pięć asyst. Poza zachwyconymi kibicami zespołu z Florydy, to spotkanie oglądał też wybitny koszykarz Jimmy Butler. Zawodnik Miami Heat przybył na stadion, by obejrzeć wyczyn najlepszego gracza ligi. 34-latek to wielki fan futbolu i prywatnie przyjaciel Neymara.

Gwiazdor NBA otrzymał od klubu pamiątkową koszulkę i został oczywiście miło powitany. Drużyna z Florydy udostępniła w swoich mediach społecznościowych wideo z gościnnej wizyty Butlera. Co ciekawe, wcześniej to piłkarze Interu wybrali się na mecz Heat. Pisaliśmy o tym w jednym z wcześniejszych artykułów.


Innym specjalnym gościem podczas starcia z zespołem z Nowego Jorku był Bizarrap. To argentyński producent muzyczny, autor tekstów i DJ. 25-latek to również ogromny fan Leo Messiego, więc po raz kolejny postanowił wybrać się na mecz, by móc podziwiać swojego rodaka z perspektywy trybun. Artysta posiadający ponad 40 milionów słuchaczy w miesiącu w serwisie Spotify nie krył swojej radości z tego spotkania.

Wszyscy wyjątkowi goście ewidentnie przynieśli szczęście. Inter Miami wygrał kolejne spotkanie i dzięki temu jest liderem Konferencji Wschodniej MLS. Zespół z Florydy gra wyjątkowo dobrze, a Leo Messi i Luis Suarez zachwycają fanów, będąc na czele klasyfikacji strzelców. Przyjaciele z boiska strzelili już po dziesięć goli.

fot. Inter Miami