Aktualności 24 kwietnia 2024

Probierz gościł u Wojewódzkiego. Pozytywny odbiór rozmowy

autor: Jakub J
We wtorek 23 kwietnia w TVN wyemitowany został odcinek, w którym to na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadł selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski. Rozmowa popularnego dziennikarza i trenera kadry przebiegła w bardzo luźnej atmosferze.

W odcinku, który widzowie mogli obejrzeć na antenie stacji “TVN23 kwietnia o godzinie 22:40, Kubę Wojewódzkiego odwiedził selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz i stand-uperka Wiola Walaszczyk.

Piłkarscy fani, którzy w szczególności czekali właśnie na to co powie trener biało-czerwonych w jednym z najpopularniejszych od wielu lat programów w Polsce dostali pełna groteski, spokojną pogawędkę. Wojewódzki starał się dowiedzieć czegoś więcej od Probierza na temat sytuacji sprzed rzutów karnych w meczu z Walią i “fajki Wojciecha Szczęsnego. Selekcjoner naszej kadry, niespecjalnie poruszony tą sytuacją odparł tylko, że on sam czasem z bramkarzem reprezentacji Polski lubi sobie zapalić.

Był również moment, w którym Probierz pokazał swoje piłkarskie umiejętności w postaci żonglerki. Selekcjoner zdradził Wojewódzkiemu również kilka szczegółów ze swojej młodości, w tym o momencie swojego odejścia od gry w piłkę nożną i skupieniu się na karierze trenerskiej.

Całe wystąpienie Probierza u “Kuby” miało mieć na celu raczej rozluźnienie atmosfery przed niezwykle intensywnych czasem, który jest przed Michałem Probierzem i jego sztabem, niż uzyskanie szeregu informacji na temat pochodzącego z Bytomia selekcjonera czy kadry na Euro 2024.

fot. tvn.pl