Aktualności 14 kwietnia 2024

Charles Leclerc i jego “LEC”. Lody można już skosztować

autor: Jakub J
Charles Leclerc, kierowca grupy Scuderia Ferrari, który w przeszłości nieraz mówił o swojej miłości do lodów, stworzył swoją własną markę. Lody, których twarzą jest znakomity kierowca z Monako, mają wyróżniać się wyjątkowym smakiem i lekkością.

Leclerc, powstanie swojej marki lodów ogłosił w Mediolanie. W tym mieście przebywał kilka dni po Grand Prix Japonii 7 kwietnia. Następny wyścig Formuły 1 odbędzie się 21 kwietnia w Szanghaju, także czasu na zaprezentowanie nowego biznesu Monakijczyk miał dużo. W powstanie “LEC” swój duży wkład mieli również Federico Grom, Guido Martinetti i Nicolas Todt. Grom i Martinelli to znani w Piemoncie założyciele lodziarni i eksperci z tej branży, natomiast Todt jest aktualnym menedżerem Charlesa Leclerca.

Oczywiście zawsze będę dążył do bycia najlepszym kierowcą Formuły 1, ale to nowa przygoda. To coś, co zaczęło się jeszcze w czasach kartingowych: zawsze były lody. Początkowo miałem pomysł otwarcia sklepu w Monte Carlo, ale potem poznałem Federico Groma dzięki wspólnym znajomym i pomyśleliśmy o zrobieniu czegoś znacznie większego. – powiedział Leclerc na prezentacji produktu we włoskiej “stolicy mody”.

To, co ma zachęcić konsumentów do kupowania lodów marki LEC” to ich niska kaloryczność, lekkość i doskonały smak.

Na ten moment produkt jest dostępny w sprzedaży tylko we Włoszech.