Aktualności 3 kwietnia 2024

W Liverpoolu pojawił się wyjątkowy mural

Liverpool to miasto żyjące futbolem. Widać to na każdym kroku, a w tym przypadku ma to dosłowne znaczenie. Na jednym z budynków w tym angielskim mieście pojawił się ogromny mural zasłużonego trenera Jurgena Kloppa.

W Liverpoolu oficjalnie zaprezentowano mural dedykowany wybitnemu trenerowi tamtejszej drużyny. Juergen Klopp, bo o nim mowa, będzie mógł przyglądać się swojemu wizerunkowi na ścianie jednego z budynków mieście.

Mural znajduje się z boku budynku przy ulicy Slater. Poza trenerem widoczny jest na nim także kufel niemieckiego piwa Erdinger. Obok widnieje również logo browaru, ponieważ Klopp jest jego ambasadorem od 2019 roku i zdążył już wystąpić w ich reklamie telewizyjnej. Widać na tym przykładzie, jak można połączyć ciekawą reklamę z oddaniem szacunku dla zasłużonej osoby dla miasta.

Niemiecki szkoleniowiec ogłosił, że po sezonie odejdzie z klubu. Wspomniany mural można zatem uznać za rodzaj podziękowania za ostatnie osiem lat spędzone w Liverpoolu. W końcu Klopp to niekwestionowana legenda. Dzięki niemu na Anfield trafiły wszystkie najważniejsze trofea w klubowej piłce.