Aktualności 29 marca 2024

Powstał kanał dedykowany Euro 2024. Od kwietnia w MagentaTV

autor: Jakub J
W Fussball.TV na platformie MagentaTV widzowie będą mogli śledzić analizy ekspertów i komentarze dotyczące zbliżających się mistrzostw Europy, a następnie również sam główny turniej.

Piłkarskie lato w niemieckiej telewizji rozpoczyna się wiosną. Tak też uruchomienie kanału w pełni dedykowanego największej sportowej imprezie ostatnich lat w Niemczech skomentował szef telewizji Deutsche Telekom Arnim Butzen.

W Magenta TV celowo rozpoczynamy piłkarskie lato już w kwietniu. Całe Niemcy z niecierpliwością czekają na sportowe wydarzenie dekady. Będziemy oferować atrakcyjne formaty dokumentalne i rozrywkowe, długo przed rozpoczęciem meczu Niemiec ze Szkocją, który odbędzie się w Monachium 14 czerwca. Tylko Magenta TV oferuje wszystkie 51 meczów turnieju na żywo i w jakości UHD – w takich słowach powstanie nowego kanału zapowiedział Butzen.

Analizy, komentarze i statystyki przed Mistrzostwami będą dostępne dla odbiorców platformy na trzech kanałach, a niemieccy obywatele nie będą musieli za tę usługę dodatkowo płacić.

Choć do Euro pozostało jeszcze trochę czasu, futbolowa gorączka u naszych zachodnich sąsiadów już trwa. Im będzie bliżej ceremonii otwarcia, tym emocje będą zapewne rosnąć z dnia na dzień.