Aktualności 21 listopada 2023

CLOUT MMA wyciągnie wnioski? Kolejna gala z nowym dostawcą

Federacja CLOUT MMA podała datę trzeciej gali. Wydarzenie odbędzie się 29 grudnia w Warszawie. Pierwszy raz za realizację odpowiedzialna będzie inna firma.

Poprzednie dwie gale CLOUT MMA organizacyjnie nie wypadły najlepiej. Użytkownicy mieli ogromne problemy z transmisją PPV. Internetowa transmisja po prostu nie działała. Z problemami technicznymi nie udało się wygrać. Fani freak fightów zapłacili za możliwość oglądania, a w zamian otrzymali… czarny ekran. Teraz to ma się zmienić. Grudniowa gala to także początek współpracy z nowym dostawcą PPV. Za dostarczenie najwyższej jakości transmisji wydarzeń organizacji odpowiadać będzie firma StreamOnline.

“Już 29 grudnia odbędzie się trzecia gala CLOUT MMA. Edycja Santa Clout odbędzie się w wyjątkowej świąteczno-noworocznej atmosferze. Nie zabraknie tego, z czego CLOUT MMA jest dobrze znane – rozwiązywania konfliktów, mocnych sportowych pojedynków i… wielu elektryzujących debiutów.

Wydarzenie ma zapowiadać także ambitne plany na 2024 rok. Spędźcie ostatni piątek tego roku razem z CLOUT MMA!

Już niedługo poznacie pierwsze informacje na temat karty walk świątecznej gali CLOUT MMA 3: Santa Clout. Śledźcie nasze media społecznościowe, by nie przegapić najnowszych informacji” – poinformowała w mediach społecznościowych federacja CLOUT MMA.