Blog 28 lipca 2016

Fans4Club z akcją w Niemczech, a ŁKS z rekordem portalu

autor: Redakcja
Fans4Club posiada ogrom fanów, którzy wspierają swoje kluby w Polsce. Jedną z najbardziej popularnych akcji była ta organizowana przez Fundację Mariusza Wlazłego.


Fundacja Mariusza Wlazłego poprzez zbiórkę na portalu uzbierała 50 tysięcy złotych na stworzenie kompleksu plażowych boisk wielofunkcyjnych w Wieluniu. O akcji możecie przeczytać TUTAJ.

Rodzimych projektów można by przytaczać niezliczoną ilość (o jednym z nich poniżej), co świadczy o dużym zaangażowaniu kibiców w rozwój klubów, które wspierają. Sam mocno śledzę rynek portali crowdfundingowych, o których wkrótce stworzę wpis.

Jak się okazuje, poprzez polski portal środki próbują zdobyć również zagraniczne kluby. Pierwszym z nich jest drużyna Kickers Offenbach. Pieniądze zebrane w ten sposób pozwolą na pokrycie części długów klubu, co pozwoli klubowi przetrwać. Poza zbiórka w ciągu najbliższego miesiąca zostaną rozegrane spotkania z popularnymi drużynami w Niemczech: Bayerem Leverkusen oraz Hannoverem 96, w którym występuje Arkadiusz Sobiech. Akcje można śledzić i wspierać TUTAJ.

Jak myślicie? Pojawią się kolejne drużyny, które będą próbowały zdobyć wsparcie w ten sposób przy wykorzystaniu polskiego portalu? Osobiście mam nadzieję, że tak i nie jest to jednorazowy strzał.

W ostatnich dniach pojawiła się również akcja ŁKS Łódź, która osiągnęła najwyższy postęp 30% w rekordowo krótkim czasie 16 godzin.

Akcja ŁKS jest o tyle ciekawa, że możemy wesprzeć nie tylko klub, ale również przyczynić się do zakupu biletu czy szalika dla podopiecznych z domu dziecka! Jak widać można połączyć wsparcie klubu, jak również domu dziecka. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem i wierzę, że uda się zebrać planowaną kwotę dużo szybciej niż zakładano (60 dni). Zachęcam do obserwowania rozwoju sytuacji TUTAJ.

Popieram tego typu działania, bo wspólnie możemy osiągnąć więcej i w dużym stopniu wesprzeć klub, który wspieramy. Czekam na kolejne ciekawe tego typu akcje.

A czy Wy znacie jakieś przykłady warte uwagi na Fans4Club? Podzielcie się w komentarzach.