Artykuły 6 października 2022

Drugi webinar Sportmarketing.pl – Praca w sporcie

Pierwszy webinar o biznesie koszulek piłkarskich w Polsce zakończył się sporym sukcesem, dlatego redakcja Sportmarketing.pl idzie za ciosem i tym razem zaprasza na spotkanie poświęcone pracy w sporcie. 

Praca w sporcie

Dla wielu sport to pasja, dlatego praca w tym sektorze może okazać się spełnieniem prawdziwych marzeń. Redakcja Sportmarketing.pl postara się pomóc w osiąganiu postawionych celów. Już 26-tego października o godzinie 10:00 rozpocznie się webinar dyskusyjny poświęcony pracy w sporcie.

W trakcie wyjątkowego spotkania dowiesz się:

  • W jakich obszarach sportu możemy pracować?
  • Jakie kwalifikacje i umiejętności trzeba mieć do tej pracy?
  • Jak zacząć pracę w sporcie?
  • Skąd czerpać wiedzę, która podniesie nasz poziom przygotowania do pracy?
  • Ile zarabia się w sporcie. Uwaga, przedstawimy dokładne kwoty!
  • Czy praca w sporcie jest wymagająca?
  • Czy pracując w sporcie grozi nam wypalenie?

Jak widać zakres poruszonych tematów będzie naprawdę szeroki. W związku z tym, iż to webinar dyskusyjny, nie zabraknie również pytań ze strony uczestników spotkania, dlatego lista omawianych wątków może być jeszcze dłuższa!

Lista prelegentów

Sukcesywnie będziemy ogłaszać prelegentów webinaru. Już teraz możemy poinformować, że swoją wiedzą oraz doświadczeniem w trakcie spotkania podzieli się Karol Kuśka – menedżer ds. rozwoju w klubie GKS Katowice. W przeszłości związany również z bukmacherem STS, gdzie pełnił rolę Sponsorship Managera, odpowiadając m.in. za realizację strategii sponsoringowej firmy, współpracując z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz największymi klubami sportowymi w naszym kraju.

Ponadto Karol Kuśka jest założycielem inicjatywy Sportworking, czyli cyklicznych spotkań networkingowych dla osób interesujących się PR-em, marketingiem i biznesem w sporcie.

Zapisz się na webinar

Co najważniejsze, spotkanie jest bezpłatne, ale z ograniczoną liczbą miejsc. Nie należy zwlekać z decyzją, gdyż o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Warto zatem zapisać sobie datę 26 października (środa) oraz godzinę 10:00 w kalendarzu, by wziąć udział w webinarze, który może odpowiedzieć na kilka bardzo ważnych pytań dotyczących pracy w sporcie, a także poszerzy nasze horyzonty.

W trakcie spotkania przewidziana jest sesja pytań do prelegentów. Po uzupełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego, wszystkie najważniejsze informacje otrzymasz w wiadomości mailowej.

Sprawdź szczegóły: sportmarketing.pl/webinar/