Aktualności 10 lipca 2024

Wielka gratka! Shakira wystąpi podczas finału Copa America

autor: Adrian Janiuk
Wzorując się na największych imprezach sportowych w Stanach Zjednoczonych, finał piłkarskiego turnieju Copa America, który odbędzie się w niedzielę 14 lipca na Hard Rock Stadium w Miami, będzie miał specjalny artystyczny występ. W przerwie meczu wystąpi Shakira.

Jak poinformowała południowoamerykańska federacja piłkarska (CONMEBOL), organizator turnieju, będzie to pierwszy raz, gdy gwiazda muzyczna wystąpi podczas przerwy finału mistrzostw kontynentu.

To supergwiazda, która reprezentuje i podkreśla znaczenie Ameryki Łacińskiej na świecie – powiedział prezes federacji Alejandro Dominguez, odnosząc się do kolumbijskiego pochodzenia artystki. – Dzień finału będzie wielkim świętem nie tylko piłki nożnej, a Shakira jest idealną osobą do wspólnego świętowania tego wydarzenia – dodał.

Oficjalną piosenką tegorocznego Copa America jest utwór ShakiryPunteria“. Wciąż nie wiadomo, które drużyny zagrają w niedzielnym finale. W półfinałach broniąca tytułu Argentyna zmierzy się z Kanadą, a Urugwaj z Kolumbią.

fot. Pressfocus.pl