Aktualności 21 czerwca 2024

Jak wiele osób oglądało mecze wrocławskich futbolistów?

Pierwsze trzy mecze Panthers Wrocław na żywo obejrzało ponad 24 tys. fanów. Informację podał Michał Latoś, prezes klubu z Dolnego Śląska.

Mecze można oglądać w Polsacie

European League of Football, w której rywalizuje zespół z Wrocławia, można śledzić na żywo na sportowych kanałach Polsatu. Teraz wrocławian czeka seria potyczek wyjazdowych we Frankfurcie, Budapeszcie i Wiedniu. Po tych spotkaniach wrócą na Stadion Olimpijski we Wrocławiu na mecz z Lwami z Pragi.

Zaproszenie od prezesa klubu

Prezes Panthers Wrocław zachęca fanów sportu, by zainteresowali się futbolem amerykańskim:

Serdecznie wszystkich zapraszam do śledzenia naszych poczynań, futbol amerykański to najszybciej rosnąca dyscyplina w Europie!  17 zespołów z 9 krajów, biją się, by zagrać w finale na wypełnionym stadionie FC Schalke 04. Ty już byłeś na meczu futbolu amerykańskiego? Jeżeli nie, to musisz się wybrać! Rodzinny piknik, świetne jedzenie, muzyka na żywo i wszystko w przyjaznej atmosferze rodzinnego święta!” – czytamy.

Ciekawostki

Klub przygotował też specjalną prezentację, w której można poznać różne ciekawostki: http://pliki.pantherswroclaw.com/files/Panthers_2024_Oferta_02.pdf

fot. Michał Latoś – Linkedin