Aktualności 11 czerwca 2024

Marka hummel inwestuje w e-sport

Marka hummel została oficjalnym partnerem technologicznym Polskiej Ligi Esportowej, co sprawia, że uczestnicy turniejów i rozgrywek PLE będą mogli korzystać z najwyższej jakości sprzętu sportowego.

Polska Liga Esportowa to lider rynku esportowego w kraju i Europie Środkowej, który tworzy rozgrywki dla graczy w różnym stopniu zaawansowania. Dzięki współpracy z marką hummel, która znana jest z wysokiej jakości sprzętu sportowego oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych, gracze esportowi dostaną niezbędne wsparcie.

Jakich efektów współpracy można się spodziewać?

Ta współpraca z PLE wiąże się z tym, że marka hummel wspiera między innymi projekt Gillette Sharpest Team, który ma wyłonić najbardziej obiecujące talenty polskiego esportu i stworzyć drużynę wschodzących gwiazd EA Sports FC. hummel jest partnerem technologicznym GST i dostarcza najwyższej jakości sprzęt dla uczestników i ambasadorów.

Komentarze po nawiązaniu współpracy

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z nawiązania współpracy z marką hummel. To pierwsze tego typu partnerstwo dla ligi esportowej w Polsce. Mam nadzieję, że przyniesie ono wiele korzyści zarówno dla naszych graczy, jak i dla całej społeczności esportowej w kraju – powiedział Paweł Kowalczyk, Prezes Polskiej Ligi Esportowej.

Co za współpraca! hummel i wiodąca liga esportowa PLE! Łączymy siły, aby kształtować przyszłość sportu – zarówno na boiskach w realu, jak i tych wirtualnych. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy być częścią nowego, wielkiego projektu. Razem z fanami gamingu i esportu będziemy odkrywać potencjał tej współpracy. Let’s play! – powiedział Nikodem Pałasz, Country Director hummel.

hummel działa na różnych polach w sporcie

hummel to lider technologiczny w sporcie. Marka jest partnerem najpopularniejszych drużyn piłkarskich i ręcznych na świecie, zapewniając sportowcom dostęp do najlepszych technologii i sprzętu.

fot. Polska Liga Esportowa