Aktualności 7 listopada 2023

Nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego. Założył kanał na Youtube

autor: Adrian Janiuk
Krzysztof Stanowski za pośrednictwem portalu X (dawniej Twitter) poinformował, że od 1 lutego 2024 roku rozpocznie działalność na Youtube pod nowym szyldem. Najnowszy projekt dziennikarza nosi nazwę "Kanał Zero" i już zgromadził ponad 60 tysięcy subskrybentów, mimo że nie zaczął jeszcze nadawać.

Stanowski w połowie października oficjalnie poinformował, że rozstaje się z Kanałem Sportowym. Nie wszyscy założyciele KS dobrze dogadywali się ze sobą. Dziennikarz wspomniał o trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia. 5 listopada znany dziennikarz ogłosił jaka będzie jego dalsza droga zawodowa. Właśnie wtedy ujawnił, że postanowił założyć kanał na WhatsAppie.

Dwa dni później poinformował, że startuje także z nowym projektem na Youtube. Od 1 lutego 2024 roku będzie nadawał na “Kanale Zero”. Mimo że do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, kanał zebrał już ponad 60 tysięcy subskrybentów.

“Dzień dobry, chciałem was bardzo grzecznie poprosić o zostawienie suba na Kanale Zero. To nie jest żadna moja kariera solo, tylko największy projekt, jaki do tej pory sobie wymyśliłem. A już na pewno taki, który najbardziej mnie kręci. Zaangażowanych w niego będzie mnóstwo świetnych osób. Na szczegóły przyjdzie czas. Natomiast wasze suby pozwolą mi nadać odpowiedni rozmach i ułatwią rozmowy ze sponsorami. Jeśli więc znacie kogoś, kto lubił mnie oglądać to też możecie w moim imieniu o takiego suba poprosić. Z góry dziękuję” – napisał Stanowski na portalu X (dawniej Twitter).

fot. Pressfocus.pl