Aktualności 30 września 2023

Stało się! Tomasz Adamek wraca na ring

autor: Adrian Janiuk
Tomasz Adamek został zawodnikiem FAME MMA. Góral podpisał kontrakt na dwie walki w 2024 roku. "Witamy w FAME jedną z największych legend polskiego boksu" – napisała federacja FAME MMA w mediach społecznościowych.

W trakcie gali Fame Friday Arena 2 władze freakowej federacji ogłosiły nowego zawodnika. Tuż przed rozpoczęciem pierwszej walki poinformowano o zakontraktowaniu Tomasza Adamka. Jeden z najlepszych polskich pięściarzy w ostatniej dekadzie, stoczy dwie walki w FAME MMA w przyszłym roku.

Były mistrz świata w boksie zawodowym dał się skusić najpopularniejszej federacji freak-fightów w Polsce. Początkowo Adamek mówił, że nie interesują go tego typu walki, lecz po pewnym czasie zmienił zdanie.

Niespełna 47-letni emerytowany pięściarz zastrzegł, że będzie walczył tylko i wyłącznie w boksie. Na razie nie wiadomo jednak, z kim zmierzy się Adamek w swoim debiucie.

“Góral” na zawodowym ringu stoczył 59 walk. 53 z nich wygrał i poniósł sześć porażek. Po raz ostatni walczył na początku 2018 roku.

fot. Pressfocus.pl