Aktualności 30 września 2023

Bartosz Zmarzlik ambasadorem polskiej marki odzieżowej

4F podpisało kontrakt z najbardziej utytułowanym polskim żużlowcem w historii – Bartoszem Zmarzlikiem. To pierwsza współpraca z przedstawicielem motosportu dla największej rodzimej marki sportowej, która od ponad 15 lat jest obecna w świecie profesjonalnego sportu i w tym okresie stworzyła kolekcje m.in. polskich olimpijczyków, skoczków narciarskich i lekkoatletów.

Ogłoszenie to poprzedza sobotni wyścig o Grand Prix Polski, w którym Zmarzlik może sięgnąć po czwarty w swojej karierze tytuł Mistrza Świata. Zmarzlik jest m.in. medalistą indywidualnych i drużynowych mistrzostw świata, dwukrotnym drużynowym mistrzem Europy i wielokrotnym mistrzem Polski. Sześciokrotnie kończył rozgrywki PGE Ekstraligi z najwyższą średnią biegową. W 85. Plebiscycie czytelników “Przeglądu Sportowego” został wybrany Sportowcem Roku 2019. Dwa lata później zajął trzecie, a trzy lata później drugie miejsce na podium plebiscytu.

Wiemy, jak oddanych kibiców w Polsce ma żużel, dlatego jesteśmy dumni, że do grona naszych ambasadorów dołącza najbardziej utytułowany Polak w tej dyscyplinie i czołowa postać sportu w naszym kraju. Bartosz Zmarzlik wyróżnia się ogromnym talentem, ale także pracowitością, niezłomnością i ambicją, a to cechy zbieżne z wartościami marki 4F. W najbliższych miesiącach wspólnie szykujemy niespodzianki dla kibiców najlepszego polskiego zawodnika – powiedziała Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.

W ramach kontraktu marka wyposaży w odzież i akcesoria zarówno Bartosza Zmarzlika, jak i jego sztab – wszyscy członkowie teamu będą występować wyłącznie w strojach 4F podczas wszelkich zawodów indywidualnych i drużynowych, począwszy od Grand Prix Polski. Podpisana umowa obejmuje także realizację szeregu wspólnych aktywacji marketingowych i promocyjnych.

Współpraca z 4F jest dla mnie kolejnym ważnym krokiem w karierze. To polska marka z ogromnym potencjałem, wspierająca polskich sportowców w wielu dyscyplinach – m.in. Roberta Lewandowskiego. Fakt, że mogę być w tak zacnym gronie osób współpracujących z 4F jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Cieszę się tym bardziej, że to krok do jeszcze większej profesjonalizacji w naszej kochanej dyscyplinie. Jakość, jaką daje 4F, to coś na czym bardzo mi zależy. Już nie mogę się doczekać wspólnych projektów, które zrealizujemy dla kibiców czarnego sportu i nie tylko – podkreślił Bartosz Zmarzlik.