Aktualności 26 września 2023

Reprezentacja Polski i Stellis idą w parze! Nowy sposób na zakup biletów

To przełomowy moment dla Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, jak i marki Stellis. Już 26 września rozpocznie się przedsprzedaż biletów na mecze z udziałem reprezentacji Polski, które odbędą się na Podkarpaciu. Wejściówki w prosty sposób będzie można kupić dzięki wdrożeniu systemu Stellis One Ticketing, z którego korzysta wiele klubów PKO BP Ekstraklasy.

W październiku Podkarpaciem zawładną biało-czerwone barwy, a to wszystko za sprawą aż trzech meczów z udziałem reprezentacji Polski, które odbędą się w tym regionie. Wielkie święto polskiej piłki rozpocznie się już 6 października, kiedy to odbędzie się mecz pierwszych reprezentacji futsalu. W hali w Mielcu Polacy zmierzą się z Belgami, a będzie to spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw świata.

Tydzień później na boisko Stadionu Miejskiego w Rzeszowie wybiegną młodzi piłkarze do lat 18. Polska towarzysko zagra ze Słowacją, a będzie to wyjątkowe spotkanie nie tylko dla kibiców, ale również dla pochodzącego z Podkarpacia trenera Marcina Włodarskiego, który opiekuje się młodzieżowym zespołem reprezentacji Polski.

Z kolei 17 października na obiekcie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli kadra U-21 zagra z Estonią, a stawką będą punkty w eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy. Warto dodać, że będzie to pierwszy mecz bezpośredniego zaplecza pierwszej reprezentacji Polski. Kadrę U-21 do niedawna prowadził obecny selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz.

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej znalazł biletowe rozwiązanie z firmą Stellis, która swój innowacyjny system Stellis One Ticketing wdrażała już w wielu klubach PKO BP Ekstraklasy (m.in. Widzew Łódź, Radomiak Radom, Ruch Chorzów, Korona Kielce), a także pracowała dla UEFA, Fortuna 1. Ligi, ORLEN Superligi i Industrii Kielce w piłce ręcznej czy siatkarskiej PGE Skry Bełchatów.

Platforma biletowa na mecze reprezentacji jest zbudowana na innowacyjnym i nowoczesnym systemie Stellis One, który jest zaprojektowany specjalnie dla organizacji sportowych. Produkt umożliwia wygodne i efektywne zarządzanie procesem sprzedaży biletów, zapewniając niezrównaną kontrolę i doskonałe doświadczenie zarówno dla kibiców, jak i personelu.

Rozpoczęcie współpracy z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej to dla Stellis również wyjątkowy moment, bo po raz pierwszy mamy okazję wdrażać system biletowy do sprzedaży wejściówek na mecze reprezentacji Polski. To duży zaszczyt, bo, nawiązując do sportowców, czujemy, że w pewnym sensie wspólnie zakładamy koszulkę z orłem na piersi. System jest już gotowy i zabezpieczony, by każdy mógł bezproblemowo kupić swój bilet, dlatego pozostaje mi zaprosić na mecze reprezentacji Polski na Podkarpacie i do głośnego dopingu naszych piłkarzy – mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.

Od 26 września można już kupować wejściówki na mecze w Mielcu i Stalowej Woli, a w najbliższych dniach rozpocznie się także sprzedaż na spotkanie w Rzeszowie. Wszystkie bilety są dostępne na stronie http://bilety.podkarpackizpn.pl/. – Czegoś takiego jeszcze nie było. Pokażmy, jak potrafimy dopingować, bo gramy u siebie! – podkreślał Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.