Aktualności 12 września 2023

Polska firma oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów w piłce ręcznej

Modular System jako pierwsza polska firma została oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów mężczyzn w piłce ręcznej. To historyczny i zarazem spektakularny moment w działalności sponsoringu sportowego na polskim rynku. Współpraca z Europejską Federacją Piłki Ręcznej to również projekt biznesowy, który stanowi skuteczną platformę do wzrostu rozpoznawalności marki Modular System w Europie.

Ludzie, ambicja i rozwój – to tylko niektóre z wskazywanych przez Modular System wartości, istotnych w codziennym funkcjonowaniu firmy oraz tak silnie kojarzonych ze światem sportu. Nie dziwi więc zaangażowanie w sponsoring piłkarzy ręcznych SPR Wisła Płock, który nieprzerwanie od 2019 roku jest istotnym punktem działań marketingowych firmy. Wraz z rozwojem Modular System, coraz większa uwaga zostaje skierowana w stronę zwiększania wartości marki i dbania o coraz lepszą rozpoznawalność nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Środowisko piłki ręcznej pozwala Modular System budować zarówno pozytywny wizerunek, jak również relacje na wielu płaszczyznach.

Dostrzegając korzyści biznesowe i wizerunkowe płynące ze wspierania piłki ręcznej oraz czerpiąc z naszych doświadczeń z partnerstwa marketingowego podczas FINAL4 Ligi Mistrzów w piłce ręcznej w 2023, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej działalności sponsoringowej. Wierzę, że udział w tworzeniu tak prestiżowych rozgrywek jak Liga Mistrzów nie tylko wzmocni nasze zaangażowanie na rzecz społeczności piłki ręcznej, ale przede wszystkim przyniesie obu stronom wymierne korzyści biznesowe i marketingowe – powiedział Mariusz Brudnicki, Wiceprezes Modular System.

Podpisana umowa gwarantuje firmie Modular System wiele świadczeń w tym m.in. obecność we wszystkich halach oraz na boiskach gdzie będą rozgrywane mecze, jak również we wszelkich relacjach prowadzonych za pośrednictwem aplikacji, profili oraz stron internetowych.

David Szlezak, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu EHF, powiedział: – Jesteśmy bardzo podekscytowani, witając Modular Systems w elitarnym europejskim, męskim turnieju klubowym w piłce ręcznej, a jeszcze bardziej cieszymy się, że nasze partnerstwo przy TruckScout24 EHF FINAL4 tak szybko przyniosło owoce. Skład sponsorów na nadchodzący sezon imponuje i możemy być dumni z tego, jak nasz turniej będzie się prezentować, zarówno na arenach, jak i na ekranach. Wspólnie z Modular Systems i naszymi innymi partnerami, z niecierpliwością oczekujemy, że przeniesiemy Machineseeker EHF Champions League na kolejny, wyższy poziom.

Modular System zajmuje się projektowaniem i tworzeniem nowoczesnych przestrzeni modułowych, zapewniających funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. Wypracowane przez firmę rozwiązania znajdują uznanie wśród klientów w Polsce, na rynkach europejskich oraz w Stanach Zjednoczonych.

Firma EHF Marketing GmbH jest działem marketingowym i spółką zależną Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej. Firma ściśle współpracuje z partnerami marketingowymi i medialnymi, a także z wiodącymi klubami w Europie, aby uwolnić pełny potencjał sportu na międzynarodowym rynku sportowym. EHF Marketing GmbH jest odpowiedzialna za eksploatację, organizację i promocję europejskich klubowych rozgrywek piłki ręcznej, w tym Ligi Mistrzów EHF piłkarzy ręcznych, Ligi Mistrzów DELO EHF i Ligi Europejskiej EHF.