Aktualności 11 września 2023

I Ty możesz wejść do klatki! Zaskakujący pomysł CLOUT MMA 2

Czas na kolejne ogłoszenie przed galą CLOUT MMA 2! 28 października w ORLEN ARENIE w Płocku Rafał „Boro” Borkowski, czyli bohater słynnego internetowego virala, zmierzy się z... dziesięcioma przeciwnikami. To prolog Akademii CLOUT CHASER. Każdy z Was może zgłosić się do tego pojedynku – wystąpić na gali i konferencjach.

Podczas drugiej konferencji przed galą CLOUT MMA 1 ambasadorzy organizacji Lexy Chaplin i Sławomir Peszko ogłosili akcję Akademia CLOUT CHASER. To szansa dla każdego, by zawalczyć dla naszej organizacji. Podczas gali CLOUT MMA 2 w Płocku może wejść do klatki aż 10 z Was!

CLOUT MMA 2: Bohater słynnego virala zmierzy się z 10 rywalami

Ruszamy z prologiem Akademii CLOUT CHASER. Nowym zawodnikiem organizacji został Rafał Borkowski, który w internecie znany jest jako „Boro”. To bohater jednego z pierwszych polskich virali. Przed laty wystąpił w słynnym wideo, na którym pokazywał swoje umiejętności. Teraz sprawdzimy te skille w klatce.

„Boro” czeka na 10 śmiałków, którzy będą gotowi wejść do klatki CLOUT MMA, by zmierzyć się z nim na specjalnych zasadach K-1 w małych rękawicach i minutowych zmianach w klatce.

Co trzeba zrobić? Nagraj 90-sekundowe wideo, w którym opowiesz nam o sobie. Przedstaw się i zrób coś, co przykuje naszą uwagę. Ciekawa historia? Prezentacja ulubionych ciosów jak „Boro” przed laty? Wyślij swoje zgłoszenie na talent@cloutmma.pl. Odezwiemy się do najciekawszych kandydatów!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj: https://cloutmma.pl/regulamin-konkursu/

Karta walk CLOUT MMA 2:

  • Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach

  • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA

  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER

CLOUT MMA 2: Ruszyła sprzedaż biletów na galę!

Sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 2 trwa na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na galę w ORLEN ARENIE w Płocku ruszają już od 49 złotych.