Aktualności 30 sierpnia 2023

Czas na cyfrową transformację SBP. Pakiety w systemie biletowym

Wykonujemy kolejny krok w rozwoju Sport Biznes Polska! Obserwując sukcesy firmy Stellis zwycięzcy Statuetki SBP w kategorii "Transformacja Cyfrowa 2023", postanowiliśmy wspólnie zdigitalizować również nasze stowarzyszenie. Już od dzisiaj pakiety uczestnictwa w VI Kongresie Sport Biznes Polska będzie można rezerwować za pośrednictwem systemu biletowego Stellis One – poinformowało SBP.

– Chcemy cyfryzować Stowarzyszenie Sport Biznes Polska i udowadniać klubom i organizacjom sportowym, że nowe technologie są kluczem do rozwoju w branży sportowej. W kwestii digitalizacji całkowicie ufamy naszemu partnerowi, firmie Stellis – powiedział Łukasz Banaszek, dyrektor zarządzający SBP.

System biletowy Stellis One ma bardzo przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interface, więc na pewno docenią go stali uczestnicy konferencji. Takie dedykowane rozwiązanie pomoże w zarządzaniu bazą danych i usprawni pracę Stowarzyszenia. Stellis One Ticketing działa w chmurze, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo danych i stabilność systemu. Rezerwując bilety na konferencję przez system Stellis One, uczestnicy mogą wybrać kilka pakietów jednocześnie, poprosić o fakturę pro formę lub skorzystać ze specjalnych kodów rabatowych. System dostępny jest w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej.

– Cieszymy się na kolejny etap naszej współpracy z SBP. Do tej pory dzieliliśmy się wiedzą z uczestnikami konferencji, teraz czas na praktykę – powiedział Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis. – Chcemy dalej rozwijać naszą współpracę z SBP i przyczyniać się do cyfrowej transformacji sportu w Polsce.

Przedsprzedaż pakietów uczestnictwa w VI Kongresie Sport Biznes Polska rozpocznie się już w środę (30.08.2023) o godzinie 20.00.