Aktualności 24 lipca 2023

Sprawdziliśmy, jak wygląda tenisowa strefa kibica. Mnóstwo atrakcji

Punktualnie o 11:00 rozpoczęły się tenisowe zmagania w BNP Paribas Warsaw Open. Sprawdziliśmy, jak wygląda strefa kibica przygotowana przez organizatorów i partnerów wydarzenia. Dzieje się w niej bardzo dużo.

Sportowe zmagania otworzył mecz Mai Chwalińskiej z Niemką Laurą Siegemund (WTA.31). Zastanawiające jest to, dlaczego pojedynek naszej reprezentantki odbył się jako pierwszy. W późniejszych, teoretycznie najlepszych dla kibiców godzinach organizatorzy zaplanowali mecze deblowe.

Fani tenisa, którzy dość wcześniej zjawili się na kortach Legii, nie mogli się nudzić. Oprócz tenisowych emocji (starcia były rozgrywane na trzech kortach) wiele działo się w specjalnej strefie kibica. Warto wspomnieć, że wstęp był darmowy.

Kibice mogli korzystać z wielu stoisk. Mocno aktywna była… “Aktywna Warszawa”, czyli stanowisko przygotowane przez miasto. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję spróbować swoich sił, grając w minigolfa, czy jeżdżąc na specjalnym rowerku. Przy okazji mogli sami przygotować swój sok ze świeżych owoców. Zdrowe przekąski czekały na wszystkich.

Również stoisko województwa mazowieckiego obfitowało w atrakcje. Na ludzi czekały gadżety i broszury turystyczne. Chętni mogli dowiedzieć się o najciekawszych atrakcjach regionu.

Główny sponsor imprezy BNP Paribas również przygotował stoisko z upominkami. Goście chętnie brali udział w konkursie, którego rozstrzygnięcie nastąpi o 15:00.

Mocno zaangażowane były “Alab Laboratoria”. Przy namiocie można zakręcić “Kołem Fortuny” i wygrać atrakcyjne nagrody m.in. koszulki, plecaki, czy vouchery na badania medyczne.

Ludzie, którzy na co dzień grają w tenisa, mogli zrobić zakupy w dedykowanych sklepach, a wszyscy chętnie oglądali tenisowe zmagania na dużym ekranie. Leżaki znajdujące się obok wielkiego telebimu cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Strefa kibica w dniach od 24 do 28 lipca będzie funkcjonować w godzinach od 10:00 do 19:00, a 29 i 30 lipca otwarta będzieod 12:00 do 18:00.