Aktualności 13 lipca 2023

Początek wielkich działań. Znamy szczegóły współpracy Suzuki z PKOl

Kilka dni temu Fundacja Olimpijska przekształciła się w Fundację Polskiego Sportu. Głównym partnerem organizacji została firma Suzuki Motor Poland. Poznaliśmy szczegóły współpracy z producentem samochodów.

Pierwszym owocem współpracy Suzuki Motor Poland z Polskim Komitetem Olimpijskim było przekazanie samochodów wszystkim medalistom niedawno zakończonych igrzysk europejskich.

Firma Suzuki jest obecna w polskim sporcie od wielu lat. Współpracujemy ze związkami sportowymi, reprezentacjami, klubami na poziomie ekstraklasy i pierwszoligowymi, a także z indywidualnymi zawodniczkami i zawodnikami. Jesteśmy obecni nie tylko jako sponsor, lecz także wspieramy merytorycznie polski sport poprzez nasze uczestnictwo w strukturach różnych organizacji. Pasjonujemy się sportem i również jako pracownicy firmy czynnie aprobujemy aktywny styl życia. Rozumiemy więc ile wysiłku i trudu wymaga osiągnięcie celu. Dzisiaj podejmujemy kolejny krok, jakim jest umowa z Fundacją Polskiego Sportu, krok całkowicie naturalny wpisujący się w naszą dotychczasową koncepcję działań. Gratuluję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom osiągnięcia bardzo dobrych wyników podczas Igrzysk Europejskich i przekazując Państwu kluczyki do pojazdów, życzę przyjemności z użytkowania samochodów Suzuki – powiedział Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland.

Ponad 50 samochodów marki Suzuki pojawiło się na terenie warszawskiego Centrum Olimpijskiego. – Suzuki Motor Poland od lat jest partnerem wielu związków sportowych, klubów oraz lig, którym dostarczyliśmy flotę kilkuset pojazdów, dlatego zobowiązanie wynikające z umowy z Fundacją Polskiego Sportu, zrealizowaliśmy bardzo szybko. Wieloletnia obecność Suzuki w świecie sportu wpisuje się w naszą wizję marketingu. Sport skutecznie odmładza markę i jej klientów. Suzuki Motor Poland jest partnerem Fundacji Polskiego Sportu. Dostarczamy flotę aut, które Fundacja przekazuje utytułowanym sportowcom – przekazał nam Jarosław Maznas z działu marketingu Suzuki Motor Poland.

Dowiedzieliśmy się też, z jakich modeli aut będą korzystać polscy sportowcy. – Sportowcy powinni cieszyć się bezawaryjną i bezpieczną jazdą! Dostarczyliśmy samochody z różnym wyposażeniem, a zawodnicy korzystają z różnych modeli Suzuki, od Swifta po Vitarę – dodał ekspert do spraw motoryzacji w Suzuki Motor Poland.

fot. PKOl