Aktualności 21 czerwca 2023

Adidas wstrzymał sprzedaż strojów. Nietypowy powód

Adidas i Arsenal skontaktowały się z klientami, którzy kupili wadliwą, domową koszulkę na nowy sezon. Producent przyznał się, że trykot nie jest autentyczny.

„Dowiedzieliśmy się o błędzie projektowym nowej koszulki domowej 23/24 Authentic. W związku z tym niestety nie możemy obecnie zrealizować Twojego zamówienia. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności. Anulujemy Twoje zamówienie oraz zwrócimy Ci pełną kwotę. Obecnie sprawdzamy, kiedy będą dostępne nowe koszulki domowe 23/24 Authentic, ale tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszymi replikami koszulek domowych 23/24, które są już dostępne i gotowe do wysyłki” – takiego maila otrzymali kibice Kanonierów, którzy nabyli nowe meczówki wicemistrza Anglii.

Adidas wstrzymał sprzedaż zestawu domowego Arsenal 23-24 w oryginalnej wersji z powodu braku sześciu meczów na panelu bocznym. Na trykocie miały być wypisane wszystkie spotkania londyńczyków. Tak się jednak nie stało. Zarówno Adidas, jak i Arsenal usunęły autentyczną koszulkę z rynku i nie można jej już kupić u partnerów detalicznych. Na razie jednak nie wydano oficjalnego komunikatu w tej sprawie.