Aktualności 9 maja 2023

Wysokie oglądalności meczów Świątek

Ostatnie mecze z udziałem Igi Świątek cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kibiców.

Wysokie wyniki oglądalności

W sobotnim finale turnieju WTA 1000 w Madrycie Iga Świątek i Aryna Sabalenka stoczyły zaciętą i emocjonującą walkę na korcie. Taki poziom rywalizacji z pewnością mógł się podobać kibicom śledzącym spotkanie przed ekranami. Jak poinformował CANAL+ starcie obecnie dwóch najlepszych tenisistek w rankingu oglądało ponad 700 000 widzów w CANAL+ Sport2 i w serwisie streamingowym CANAL+ online.

W czwartek Polka stoczyła zwycięską batalię w półfinale z Weroniką Kudermetową. Ten mecz także cieszył się dużą popularnością i przyciągnął przed ekrany telewizorów oraz urządzeń mobilnych ponad 400 000 widzów.

Dwa tygodnie wcześniej Iga Świątek wygrała turniej WTA Tour w Stuttgarcie po raz drugi z rzędu. Wówczas w decydującym starciu Polka zdołała pokonać w dwóch setach Sabalenkę. Mecz finałowy oglądało ponad 600 000 widzów w CANAL+ Sport2 i w serwisie streamingowym CANAL+ online.

Najbliższe transmisje

W tym tygodniu rozpocznie się kolejny turniej z cyklu WTA Tour, tym razem w Rzymie. W drugiej rundzie swój udział rozpoczną Świątek i Magda Linette. Mecze Polek będzie można śledzić na sportowych antenach CANAL+ i w serwisie streamingowym CANAL+ online.

Fot.: twitter.com/iga_swiatek