Aktualności 26 kwietnia 2023

Piłkarze Tottenhamu zwrócą kibicom koszty biletów za mecz z Newcastle

W niedzielne popołudnie piłkarze Tottenhamu rozegrali wyjazdowy mecz z Newcastle. Spotkanie obu drużyn zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy aż 6:1. Zawodnicy londyńskiego klubu postanowili zrekompensować się kibicom, którzy pojechali na ten mecz i zwrócą koszty biletów. 

Dotkliwa klęska i zmiana trenera

To było bardzo przykre popołudnie dla kibiców Tottenhamu. Już w 21. minucie meczu z Newcastle, rywale prowadzili aż 5:0 po dwóch trafieniach Murphy’ego, dwóch bramkach Isaka, a także golu Joelitona. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ekipy “Srok” aż 6:1, a ten rezultat mocno skomplikował walkę Tottenhamu o TOP 4.

Na ten wynik zareagował zarząd klubu. Z posadą tymczasowego trenera pożegnał się Cristian Stellini, natomiast zespół przejął dobrze znany kibicom Ryan Mason. 31-latek jako szkoleniowiec przebywa w londyńskiej drużynie od 2019 roku.

Zwrot kosztów biletów

W związku ze wstydliwym rezultatem, zawodnicy Tottenhamu postanowili skierować się do kibiców, przepraszając za bardzo słaby występ, a także zapewniając, iż pokryją koszty biletów za mecz z Newcastle – Jako drużyna rozumiemy waszą frustrację oraz złość. Wiemy, że słowa to za mało w takich sytuacjach. Uwierzcie nam, ze taka porażka boli. 

Doceniamy wasze wsparcie, zarówno na własnym boisku, jak i na wyjeździe. Mając to na uwadze, chcielibyśmy zwrócić kibicom koszty biletów za mecz na St James’ Park. Wiemy, że to nie zmieni tego, co wydarzyło się w niedzielę i damy z siebie wszystko, aby naprawić sytuację w meczu z Manchesterem United.