Aktualności 25 kwietnia 2023

Kizo został promotorem. Raper wystartował z własną agencją

Raper Kizo wystartował z nową inicjatywą biznesową. Tym razem skupiającą się stricte na działalności promotorskiej związanej ze sportem. Mowa o Grupie MTS Sport Management. Agencja ma już za sobą pierwszy ruch, gdyż zawodnik należący do Grupy MTS podpisał kontrakt z KSW. 

Grupa MTS Sport Management

Jak możemy przeczytać na profilach społecznościowych Grupy MTS Sport Management, sam projekt jest nową inicjatywą biznesową Kizo, która powstała przy wsparciu spacerange. Agencja będzie skupiać swój profil na działalności promotorskiej, której największy nacisk został skierowany na promocję zawodników uprawiających sporty walki.

Tak o samym projekcie wypowiedział się Kizo – Grupa MTS to mój nowy projekt, w którym pokaże Wam jak można bawić się sportem i robić przy okazji rozrywkę. Lubię nowe wyzwania, a rola promotora, którą właśnie obrałem jest czymś w czym zawsze chciałem się sprawdzić. Wchodzimy w to na grubo.

 Patryk “Gleba” Tołkaczewski zawodnikiem KSW

Pierwszym zawodnikiem, który trafił do agencji jest Patryk “Gleba” Tołkaczewski, który w ramach działalności Grupy MTS Sport Management podpisał kontrakt z federacją KSW. W przeszłości “Gleba” pojawiał się na galach Gromdy.

tagi:Kizoksw