Aktualności 22 kwietnia 2023

BETFAN rozpoczyna współpracę z Polską Ligą Esportową

Polska Liga Esportowa pozyskała nowego partnera. Został nim BETFAN. W ramach uzgodnionego porozumienia, marka BETFAN będzie obecna na transmisjach i wydarzeniach oraz w mediach społecznościowych Polskiej Ligi Esportowej. 

 BETFAN współpracuje z PLE

W oficjalnym komunikacie czytamy, iż współpraca nie będzie koncentrować się tylko i wyłącznie na rozgrywkach krajowych. Celem są niestandardowe oraz innowacyjnie działania na linii liga sportowa – bukmacher. Obie strony poinformowały, iż o swoich planach poinformują już niebawem.

Naturalny krok

Rozpoczęcie współpracy z bukmacherem BETFAN skomentował Paweł Kowalczyk, CEO Polskiej Ligi Esportowej – Jako Polska Liga Esportowa lubimy łączyć świat sportu tradycyjnego i esportu, co potwierdzają nasze aktywacje z Fortuna 1 Ligą czy Polskim Związkiem Żeglarskim. Liga, fani i rozrywka, jakie zapewnia Polska Liga Esportowa, to idealne pola do zagospodarowania dla zakładów bukmacherskich. Stąd naturalny krok współpracy z czołowym bukmacherem na polskim rynku, jakim jest BETFAN

O współpracy wypowiedział się także Jakub Świsłowski, Wiceprezes Zarządu BETFAN – Z roku na rok widzimy rosnące znaczenie biznesowe esportu. Dane pokazują, że zaangażowanie odbiorców nie ogranicza się wyłącznie do obserwowania rozgrywek ale również korzystania z rozrywki jaką oferują zakłady bukmacherskie. Jako Polski bukmacher dbamy o szeroką ofertę rozgrywek aby gracz miał wybór i korzystał z usług dopasowanych do własnych zainteresowań. Współpraca z Polską Ligą Esportową uwiarygodni naszą markę w oczach fanów esportu a doświadczenie Partnera pozwoli nam jeszcze lepiej dopasować ofertę do oczekiwań rynku.